KURUMSAL

 

Hakkımızda


Firmamız VİZOR marka adıyla 2012 yılında İstanbul’da imalatçı olarak kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek ve kaliteli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en iyi koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Vizor ortopedi, 22 kişilik ve hızla artan kadrosu ile müşteri taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan VİZOR ORTOPEDİ, faaliyette bulunduğu sektörde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

 

Vizyonumuz


Türkiye’de ve dünyanın her bölgesinde  yaygın, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin aradığı marka olan, müşterilerini en değerli aktifi olarak kabul eden, sektör deneyimlerine yakışır şekilde sürekli olarak değer yaratan,  her aşamada daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve güvenilir , lider marka olmaktır.

 

Misyonumuz


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun ürünü sunan, yaygın dağıtım noktaları ile geniş ürün yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sorumluluğunun bilincinde olarak  müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir marka olmaktır.