En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

1
2
270
3
4
5
6
7
Untitled-1

Neden Bizi Seçmelisiniz

 • Firma Profili

  Firmamız VİZOR marka adıyla 2012 yılında İstanbul’da imalatçı olarak kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve kaliteli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en iyi koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Vizor ortopedi, 100 kişilik ve hızla artan kadrosu ile müşteri taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan VİZOR ORTOPEDİ, faaliyette bulunduğu sektörde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 • Vizyon

  Türkiye'de ve dünyanın her bölgesinde yaygın, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin aradığı marka olan, müşterilerini en değerli aktifi olarak kabul eden, sektör deneyimlerine yakışır şekilde sürekli olarak değer yaratan, her aşamada daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve güvenilir, lider marka olmaktır.
 • Misyon

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun ürünü sunan, yaygın dağıtım noktaları ile geniş ürün yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, sorumluluğunun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir marka olmaktır.
 • Kalite Politikası

  Vizor ortopedi olarak, kalite politikamız gereği müşterilerimizin ve ortopedi sektörünün taleplerini ilk günkü heyecanla karşılamaktayız. Bunu yaparken TQM(total quality management) prosedürlerini rehber ediniyoruz. Bu süreçte daima stratejik düşünüyor, ürünlerimizi sistemlerimizle entegre hale getiriyor ve gerçeklere dayalı kararlar alıyoruz. Personelimizin kalite konusunda yetkinliklerini arttırarak müşterilerimizle etkin bir iletişim kurmasına olanak tanıyoruz.Tüm bunlarak ek olarak ürünlerimizi kalite sertifikalarıyla ISO 9001, ISO 10002, ISO 13485 belgeliyoruz ve ortaya çıkan kaliteyi müşterilerimizin geribildirimleri ile sürekli gelişen bir yapı haline getiriyoruz.
 • Neden Bizi Seçmelisiniz ?

  Kendini ve üretim materyallarını sürekli geliştiren bir ekip olarak, üretimde sıfır hata politikamızdan asla taviz vermeyiz. Esas amaç olarak üretimde yüksek kaliteyi benimser, üretim sonrası iş ortaklarımızın taleplerine optimum sürede yanıt vererek yaptığımız her işin sektördeki referansımız olacağına inanırız.
 • 1

Sertifikalarımız

İletişim

Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. Şehit İsmet Çavuş Sk. No :26/B Küçükçekmece / İSTANBUL / TURKEY

+90 212 558 10 91

info@vizor.com.tr

 

Harita

Please publish modules in offcanvas position.